Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Vile, Laknas

€ 160.000
,
Vendos tek te preferuatrat
903

Pershkrimi

Shitet vile ne Lanknas.
Vila ka strukturë 3 katëshe dhe ka një oborr të bollshem.
Organizimi: 130 m2 ndertim per secilin kat dhe 250 m2 trruall e hipoteke.
Organizimi: 3 sallone, 3 ambiente gatimi, 6 dhoma gjumi, 5 ballkone, 3 tualete.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 27599
Çmimi: € 160.000
Permasa e Prones: 250,00 m2
Dhoma: 9
Dhoma Gjumi: 6
Tualet: 3
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 2.800.000
Shitet vile (VILA CHAMPAGNE) ne kompleksin Rolling Hills. Siperfaqe ekzistuese 1200 m2 Futur leje per ndryshim 1500 [me shume]
€ 250.000
Shitet vile te Kodra e Priftit Strukture 1 kateshe me oborr. Siperfaqe totale ndertimi 163 m2 ndertim dhe  300m2 tr [me shume]
€ 70.000
Shitet Truall plus leje ndertimi, Zona shume e kerkuar mundesi investimi Strukture 3 kateshe me oborr Siperfaqe tot [me shume]
I ri ne treg
€ 450.000
Shitet vile 3-katëshe në Sauk, pranë restorant “Xibraku”. Sipërfaqja e secilit kat është 101.3 m2 dhe s [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat