Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Vilë, Bathore

€ 450.000
,
Vendos tek te preferuatrat
527

Pershkrimi

Shitet vile ne Bathore.
Vila ka strukturë 5 katëshe dhe ka një oborr të bollshem.
Organizimi: 125 m2 ndertim per secilin kat, 4 dhoma ne kat, vend parkim.
Aktualisht vila sherben si kopesht privat

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 27390
Çmimi: € 450.000
Permasa e Prones: 625,00 m2
Dhoma: 20
Dhoma Gjumi: 20
Tualet: 5
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 250.000
Shitet vile te Kodra e Priftit Strukture 1 kateshe me oborr. Siperfaqe totale ndertimi 163 m2 ndertim dhe  300m2 tr [me shume]
€ 70.000
Shitet Truall plus leje ndertimi, Zona shume e kerkuar mundesi investimi Strukture 3 kateshe me oborr Siperfaqe tot [me shume]
I ri ne treg
€ 450.000
Shitet vile 3-katëshe në Sauk, pranë restorant “Xibraku”. Sipërfaqja e secilit kat është 101.3 m2 dhe s [me shume]
I ri ne treg
€ 300.000
Shitet vile ne Fushe-Preze. Strukturë 2 katëshe me oborr. Post parkimi. Peme dekorative dhe frutore. Sipërfaqe tota [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat