Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vile

€ 150.000
,
Vendos tek te preferuatrat
813

Pershkrimi

Shitet vile e bashkangjitur tek Gjiri Lalzit tek Rezidenca Lura 1.
Vila ka strukture 2 kateshe me siperfaqe ndertimi 140 m2 dhe siperfaqe toke 70 m2 te gjelberuar.
Organizimi: ne katin perdhe ambientin e ndenjes, kuzhina, tualet, depo, lavanderi dhe ballkon. Kati dyte ofron 3 dhoma gjumi, nje tualete dhe nje ballkon.
Vila ndodhet nje nga komplekset me cilesore vetem 300 m nga deti Adriatik, i cili ofron siguri dhe mirembajtje 24 ore, bar, restorant, supermarket, palester, infrastrukture moderne, privatesi, gjelberim, ajer te paster, jetese ne komunitet, etj.
Lura 1 Residence ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe elitare te Gjiri te Lalzit, ne mes te gjelberimit, ajrit te paster, qetesise qe ofron zona dhe vetem 40 minuta nga Tirana.
Vila ofron mobilie dhe rifinitura shume cilesore, parcela e sistemuar me gjelberim, termoizolim, sistem ngrohje-ftohje me kondicioner, sistem vaditje, nje magazine, parkim etj.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 25797
Çmimi: € 150.000
Permasa e Prones: 140,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 52.000
Shitet Apartament 1+1 tek Vala Mar Residenc Gjiri Lalzit Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 56 m2 dhe ndodhet [me shume]
I ri ne treg
€ 54.200
Shitet Apartament 1+1 tek Vala Mar Residenc Gjiri Lalzit Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 58.2 m2 dhe ndodhe [me shume]
I ri ne treg
€ 87.300
Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalzit. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim dhe disponon [me shume]
I ri ne treg
€ 66.600
Shitet Apartament 1+1 tek Vala Mar Residenc Gjiri Lalzit Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 71.6 m2 dhe ndodhe [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat