click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Vile 2+1 ne Turquoise Marine,Hamallaj.

225.000 €
Vendos tek te preferuatrat
113

Pershkrimi

Shitet vile ne Turquoise Marine,Hamallaj.

  • Vila ka nje siperfaqe parcele prej 173 m2.
  • Siperfaqe totale 109.83 m2
  • Sip.Fizike 108 m2
  •   Sip.Verande 11 m2
  • Sip.oborri 113.34 m2
  • Sip.Perbashket 1.83 m2
  • Aktualisht vila ndodhet ne faze suvatimi /kapote.

-Punime shume cilesore. Mundesi e mire investimi.

CMIMI: 225.000 €

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
+355 68 651 1111
realestate@immoalbania.com
Muhamed Gjollesha 44/2 Tirane, 1023, Albania

 

Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40850
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

672,320 €
Shitet vile ne San Nicolas Resort & Residences, Palase. Vila ka nje siperfaqe ndertimi te katit te pare dhe kat [me shume]
550,000€
Shitet vile 3-kateshe ne Mullet. Vila ka nje siperfaqe totale prej 347,1 m2. Kati nentoke disponon nje siperfaqe pr [me shume]
380.000€
Shitet vile ne Gjirin e Lalezit,San Pietro. Vila disponon nje siperfaqe te pergjithshme prej 190 m2. Aktualisht ndo [me shume]
820.000€
Shitet vile 3 kateshe tek kompleksi Primavera, Gjiri i Lalezit. Vila ka nje siperfaqe totale prej 300 m2. Eshte e p [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat