Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Vile, 21 Dhjetori

€ 800 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
528

Pershkrimi

Jepet me qera kati i 3 i nje vile e pozicionuar tek 21 Dhjetori.
Informacion mbi vilën: ndërtim i ri, kati i 3 i nje vile 3 kateshe.
Organizimi : salloni, ambjenti i gatimit, biblioteke , 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 3 ballkone, garazh, e mobiluar.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 35719
Çmimi: € 800 /muaj
Dhoma: 5
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 1.800 months
Jepet vile 3-katëshe tek Rr.Elbasanit. Sipërfaqja e secilit kat është 180m2 dhe sipërfaqja e truallit është 420 m2. [me shume]
I ri ne treg
€ 1.600 /month
Jepet me qira Vilë , Rr. Ali Visha pranë ambasades Amerikane 🏡 Kate 2 📏Sipërfaqja e ndërtimit katit të parë 127 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 3.500 /muaj
Jepet me qera vile 2 kateshe, ne nje kompleks residencial ne Vishaj. Kompleksi pozicionohet ne nje zone mjaft te qe [me shume]
I ri ne treg
€ 500 /month
Jepet me qira vilë 3 katëshe në Fresk. Vila është e organizuar me sallon të madh ku përfshihet ambienti ndenjes sëb [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat