Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vile, Selite

€ 250.000
,
Vendos tek te preferuatrat
551

Pershkrimi

Shitet vile tek nenstacion elektrik ne Selite.
Vila ka strukturë 4-katëshe ku kati i 1 sherben si garazh dhe ambient gatimi, me sipërfaqe 396.5, ku secili kat eshte 148 m2.
Vila eshte ne proces legalizimi ,eshte buze rruges ,mundesi shfrytezimi per biznes .
Vila disponon: 2 sallon ndenje, 1 ambjent gatimi, 6 dhoma gjumi, 3 tualete me dritare, 2 ballkone, oborr, i mobiluar, sistem kondicjonimi dhe asapirimi ne cdo kat.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 24481
Çmimi: € 250.000
Permasa e Prones: 396,50 m2
Dhoma: 8
Dhoma Gjumi: 6
Tualet: 3
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 370.000
Shitet vile prane Ardenos ne Kashar pamje fantastike salloni  ambient gatimi 350 m2 siperfaqe ndertimi Per me shume [me shume]
I ri ne treg
€ 700.000
Vile Brryli, buze rruge kryesore. 3 kateshe Sipërfaqe ndertimi 300 m2. 3 ambiente ndenje,  2 ambiente gatimi, 6 dho [me shume]
I ri ne treg
€ 355.000
Shitet vile e bashkengjitur ne Rezidencen ‘Secret Garden’! Vila ndodhet ne Rezidencen “Secret Garden”, [me shume]
I ri ne treg
Shitet super vile, Sauk Strukture 3 kateshe me oborr. Siperfaqe ndertimi 234.16 m2, siperfaqe oborri 274.1 2 holle [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat