Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vile

€ 300.000
,
Vendos tek te preferuatrat
854

Pershkrimi

Larg zhurmes se qytetit te Tiranes, smogut dhe stresit te perditshem, shitet vile 2-katshe, perfekte per t’ju ofruar komoditet dhe qetesi. Ndodhet ne Baldushk, ne zone periferike, por lehtesisht e aksesueshme, pasi infrastruktura eshte ne gjendje perfekte. Ka nje siperfaqe totale prej 450 m2 ku nga keto 247 m2 jane ndertim. Perbehet nga nje holl i madh, nje sallon ndenjie, kuzhine gatimi me vete, 3 dhoma gjumi, nje dhome garderobe, nje verande e madhe dhe dy tualete. Ne oborr ndodhet gjithashtu nje pishine 30m x 10m e perbashket, 1 fushe sporti, sere dhe nje ambient barbecque. Shtepia eshte totalisht e mobiluar ne menyre bashkekohore, e shtruar me parket druri te cilesise se larte, duke ju ofruar keshtu nje ambient mjaft te ngrohte familjar. Duke pasur dhe pishine, do te ishte ideale per te kaluar ditet e nxehta te veres. Prona posedon dokumentacion te plote dhe te rregullt.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 19680
Çmimi: € 300.000
Permasa e Prones: 450,00 m2
Dhoma: 6
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 450.000
Shitet vile 3-katëshe në Sauk, pranë restorant “Xibraku”. Sipërfaqja e secilit kat është 101.3 m2 dhe s [me shume]
I ri ne treg
€ 300.000
Shitet vile ne Fushe-Preze. Strukturë 2 katëshe me oborr. Post parkimi. Peme dekorative dhe frutore. Sipërfaqe tota [me shume]
I ri ne treg
€ 370.000
Shitet vile prane Ardenos ne Kashar pamje fantastike salloni  ambient gatimi 350 m2 siperfaqe ndertimi Per me shume [me shume]
I ri ne treg
€ 700.000
Vile Brryli, buze rruge kryesore. 3 kateshe Sipërfaqe ndertimi 300 m2. 3 ambiente ndenje,  2 ambiente gatimi, 6 dho [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat