Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vile, Don Bosko

€ 220.000
,
Vendos tek te preferuatrat
682

Pershkrimi

Shitet vile ne zonen e Don Boskos.

Vila ka strukturë 3-katëshe, me sipërfaqe totale 200 m2.
Disponon të gjitha orientimet si dhe ka dokumentacion të rregullt hipotekor.
Vila disponon: 2 sallone ndenje, 2 ambjente gatimi, 4 dhoma gjumi, 3tualete me dritare, 3 ballkon, oborr.
Detaje të tjera: e investuar.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 24324
Çmimi: € 220.000
Dhoma: 9
Dhoma Gjumi: 4
Tualet: 3
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 450.000
Shitet vile 3-katëshe në Sauk, pranë restorant “Xibraku”. Sipërfaqja e secilit kat është 101.3 m2 dhe s [me shume]
I ri ne treg
€ 300.000
Shitet vile ne Fushe-Preze. Strukturë 2 katëshe me oborr. Post parkimi. Peme dekorative dhe frutore. Sipërfaqe tota [me shume]
I ri ne treg
€ 370.000
Shitet vile prane Ardenos ne Kashar pamje fantastike salloni  ambient gatimi 350 m2 siperfaqe ndertimi Per me shume [me shume]
I ri ne treg
€ 700.000
Vile Brryli, buze rruge kryesore. 3 kateshe Sipërfaqe ndertimi 300 m2. 3 ambiente ndenje,  2 ambiente gatimi, 6 dho [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat