Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vile, Bulevardi Bajram Curri

€ 220.000
,
Vendos tek te preferuatrat
676

Pershkrimi

Shitet vile tek Marteniteti Ri, Rruga Sadik Petrela, fundi i Bulevardit Bajram Curri.
Vila ka strukturë 2-katëshe, me sipërfaqe ndertimi 192 m2, ku secili kat eshte 96 m2 siperfaqe trrualli 180 m2.
Vila eshte ne proces legalizimi ,eshte buze rruges ,mundesi shfrytezimi per biznes .
Vila disponon: 2 sallon ndenje, 2 ambjente gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare, 2 ballkone, oborr, i mobiluar .

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 24307
Çmimi: € 220.000
Permasa e Prones: 192,00 m2
Dhoma: 5
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 1.800 months
Jepet vile 3-katëshe tek Rr.Elbasanit. Sipërfaqja e secilit kat është 180m2 dhe sipërfaqja e truallit është 420 m2. [me shume]
I ri ne treg
€ 1.600 /month
Jepet me qira Vilë , Rr. Ali Visha pranë ambasades Amerikane 🏡 Kate 2 📏Sipërfaqja e ndërtimit katit të parë 127 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 450.000
Shitet vile 3-katëshe në Sauk, pranë restorant “Xibraku”. Sipërfaqja e secilit kat është 101.3 m2 dhe s [me shume]
I ri ne treg
€ 300.000
Shitet vile ne Fushe-Preze. Strukturë 2 katëshe me oborr. Post parkimi. Peme dekorative dhe frutore. Sipërfaqe tota [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat