Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vile, Kombinat

€ 180.000
,
Vendos tek te preferuatrat
593

Pershkrimi

Shitet vile në zonën e Kombinatit tek Rruga Baba Tomorri.
Vila ka strukturë 2-katëshe plus papafingo , me sipërfaqe ndertimi 250 m2, siperfaqe trrualli 500 m2.
Disponon të gjitha orientimet si dhe ka dokumentacion të rregullt hipotekor.
Vila disponon: 3 sallon ndenje, 3 ambjente gatimi, 8 dhoma gjumi, 5 tualete me dritare, 1 ballkon, oborr.
Detaje të tjera: e investuar, pjeserisht e mobiluar.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 23711
Çmimi: € 180.000
Permasa e Prones: 250,00 m2
Dhoma: 11
Dhoma Gjumi: 8
Tualet: 5
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 360.000
Shitet vile e bashkengjitur ne Rezidencen ‘Secret Garden’! Vila ndodhet ne Rezidencen “Secret Garden”, [me shume]
I ri ne treg
Shitet super vile, Sauk Strukture 3 kateshe me oborr. Siperfaqe ndertimi 234.16 m2, siperfaqe oborri 274.1 2 holle [me shume]
I ri ne treg
€ 400.000
Shitet super vile tek Rrethrrotullimi Saukut. Strukture 4 kateshe me oborr Siperfaqe ndertimi 245 m2 Me hipoteke 2 [me shume]
I ri ne treg
Shitet Super Vile ne Rezidencen Akacia Hill, prane TEG. Strukture 4 kateshe me oborr Siperfaqe totale ndertimi 427 [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat