Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vilë, Selvia

€ 1.100.000
,
Vendos tek te preferuatrat
199

Pershkrimi

Shitet vilë në Rrugën “4 Dëshmorët” tek Selvia.
Vila është 3-katëshe dhe disponon dokumentacion të rrregullt hipotekor.
Aktualisht kati i parë funksionon si bar-kafe dhe bilardo, kati i dytë si restorant dhe kati i tretë shtëpi.
Sipërfaqja e ndërtimit: kati 1 ~ 110 m2, kati 2 ~ 202 m2, kati 3 ~ 240 m2.
Vila ka punime cilësore, kubaturë të rregullt, kondicionim.
Zona është e favorshme për të zhvilluar tipologji të ndryshme biznesi.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 32612
Çmimi: € 1.100.000
Permasa e Prones: 552,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 360.000
Shitet vile e bashkengjitur ne Rezidencen ‘Secret Garden’! Vila ndodhet ne Rezidencen “Secret Garden”, [me shume]
I ri ne treg
€ 340.000
Shitet vilë 2 katëshe tek rezidenca “Kodra e Diellit 1”. Siperfaqe ndertimi 190 m2, siperfaqe oborri 100 m2. Sallon [me shume]
I ri ne treg
Shitet super vile, Sauk Strukture 3 kateshe me oborr. Siperfaqe ndertimi 234.16 m2, siperfaqe oborri 274.1 2 holle [me shume]
I ri ne treg
€ 400.000
Shitet super vile tek Rrethrrotullimi Saukut. Strukture 4 kateshe me oborr Siperfaqe ndertimi 245 m2 Me hipoteke 2 [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat