click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vilë, Gjiri i Lalzit

€ 350.000
,
Vendos tek te preferuatrat
413
I ri ne treg

Pershkrimi

Shitet vilë tek Rezidenca Lura 3, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave të kompleksit.
Kati i parë është i organizuar në sallon ndenje, ambient gatimit, dhomë gjumi, tualet.
Kati i dytë është i organizuar në 3 dhoma gjumi, 2 tualete.
Vila është e investuar me punime cilësore dhe mobilim bashkëkohor.
Fshati turistik Lura është i vendosur në një pozitë fantastike në mes të bukurisë natyrore, kompleksi është i rrethuar nga një pyll i dendur me pisha te gjelbra. Kompleksi është i vendosur në veri të Durrësit dhe shtrihet përtej Detit Adriatik. Vetëm 42 km nga Tirana dhe 22 km nga Durrësi. Pylli me pisha që shtrihet përgjatë bregdetit gjithashtu ofron një bukuri të rrallë. Deti është shumë i qetë dhe i pastër.

Për më shumë informacion apo një vizite në prone na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 32414
Çmimi: € 350.000
Dhoma: 5
Dhoma Gjumi: 4
Tualet: 3
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1
oborr mbrapa
oborr para
hapësira private
roje

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 250.000
Vilë në shitje tek Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalzit. E pozicionuar në vilë katërshe të cilat janë konceptuara n [me shume]
€ 400.000
Shitet Vile individuale ne rrjeshtin e 2 mbrapa vilave elitare tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro. Vila organizo [me shume]
I ri ne treg
€ 180.000
Shitet Vile 2 kateshe ne Rezidencen Perla, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit. Vila disponon [me shume]
I ri ne treg
€ 405.000
Shitet Vile individuale tek Gjiri Lalzit “Rezidenca San Pietro”. Vilat Individuale janë të vendosura në [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat