Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Vile, Gjiri Lalzit

€ 550.000
,
Vendos tek te preferuatrat
546

Pershkrimi

Shitet Vile individuale tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro.
Vila organizohet ne dy kate me siperfaqe ndertimi 204 m2 dhe siperfaqe parcele 500-800m² .
Kati i pare organizohet ne sallon bashke me kuzhinen dhe nje tualet ndersa kati i dyte organizohet ne 3 dhoma gjumi dhe nje tualet .Cilesia e ndertimit eshte fjala e fundit.
Vetem 35 km nga Tirana , 30 km nga aeroporti nderkombetar dhe 2 ore nga Prishtina , ky kompleks madheshtor ofron plazhe me rere, per banoret qe do jetojne dhe per vizitoret saj.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 32370
Çmimi: € 550.000
Permasa e Prones: 204,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 650.000
Shitet vile 2 kateshe ne Vala Mare, Hamallaj. 2 vende parking Oborr Sistem vaditje me pus Mobilim modern(para 1 vit [me shume]
€ 360.000
SHITET VILE NE TURQUOISE MARINE,HAMALLAJ. Siperfaqe fizike 131 m2 Siperfaqe nentokesore 64.4 m2 Verande 32 m2 Siper [me shume]
€ 380.000
SHITET VILE NE TURQUOISE MARINE,HAMALLAJ. Siperfaqe fizike 131 m2 Siperfaqe nentokesore 64.4 m2 Verande 32 m2 Siper [me shume]
€ 820.000
Shitet vile tek kompleksi Primavera,Gjiri i Lalezit.   Siperfaqe trualli 300m2  3 Kateshe Arredimi-Visionnaire [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat