Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Vile, Kamez

€ 150.000
,
Vendos tek te preferuatrat
367

Pershkrimi

Shitet Vile në Kamez ne Institut.
Vila është me dy kateshe dhe papafingo, disponon nje sipërfaqe totale ndertimi  prej 344 m2.
Kati i pare eshte i perbere nga 4 njesi sherbimi ndersa 2 katet e tjera sherbejne per banim.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 31927
Çmimi: € 150.000
Permasa e Prones: 344,40 m2
Dhoma: 5
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 5
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 450.000
Shitet vile 3-katëshe në Sauk, pranë restorant “Xibraku”. Sipërfaqja e secilit kat është 101.3 m2 dhe s [me shume]
I ri ne treg
€ 300.000
Shitet vile ne Fushe-Preze. Strukturë 2 katëshe me oborr. Post parkimi. Peme dekorative dhe frutore. Sipërfaqe tota [me shume]
I ri ne treg
€ 370.000
Shitet vile prane Ardenos ne Kashar pamje fantastike salloni  ambient gatimi 350 m2 siperfaqe ndertimi Per me shume [me shume]
I ri ne treg
€ 700.000
Vile Brryli, buze rruge kryesore. 3 kateshe Sipërfaqe ndertimi 300 m2. 3 ambiente ndenje,  2 ambiente gatimi, 6 dho [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat