click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Vile

€ 150.000
,
Vendos tek te preferuatrat
868
I ri ne treg

Pershkrimi

Shitet vile 1-kateshe ne qytetin turistik te Orikumit, Vlore, e cila eshte e ndare ne 3 hyrje te ndryshme. 2 hyrje 1+1 nga 50 m2 dhe nje 1 hyrje 20 m2. Vila 1kateshe disponon dhe toke perreth ambientit 750m2. Vila ndodhet 800m nga deti.
Cdo gje eshte e rregullt dhe se fundmi vila eshte restauruar.
Siperfaqe ndertimi: 120m2
Siperfaqe trulli: 750m2
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 19770
Çmimi: € 150.000
Permasa e Prones: 870,00 m2
Dhoma: 5
Dhoma Gjumi: 3
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 450.000
Shitet vilë pranë Ujit të Ftohtë në Vlorë. Vila është e ndërtuar në 3 kate, mund të ndahet në apartamente. Kati i d [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat