Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Toke

€ 1.012.500
Autostrada Tirane-Durres, ,
Vendos tek te preferuatrat
890

Pershkrimi

Adresa: Autostrada Tirane-Durres, ne afersi te qytetit te Vores
Certifikate Pronesie
Siperfaqja: 10.125m2
Shitet toke ne autostraden Tirane – Durres ne afersi te qyteti te Vores,toka ehte e pozicionuar ne buze te autostrades dhe eshte e pershtatshme per ndertimin e cfaredolloj biznesi duke qene se eshte e aksesueshme nga rruga kyesore.Toka ka dokumentacion te rregullt pronesie dhe ka nje siperfaqe te konsiderueshme prej 10.125 m2.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Address: Autostrada Tirane-Durres
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 18435
Çmimi: € 1.012.500
Permasa e Prones: 10 125,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 65.000
Shitet tokë tek Liqeni Kasharit Toka ndodhet prane liqenit me pamje nga liqeni e pozicionuar ne koder, Toka ka një [me shume]
I ri ne treg
€ 210.000
Shitet toke ne Shytaj, Petrele prane Equos Resort . Siperfaqe  8400 m2, toka disponon edhe burim uji. Hipoteke, 60 [me shume]
I ri ne treg
€ 400.000
Shitet Truall, Vore. Sipërfaqja e truallit  4080 m2, Ndodhet mes Vores dhe Doganes Tiranes. Me Hipoteke Për më shum [me shume]
I ri ne treg
€ 100.000
Shitet tokë në Petrele. Toka ndodhet prane Pishina Tagan . Toka ka një sipërfaqe prej 1.000 m2. Toka ka te investua [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat