Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Tokë, Vlore

€ 110.000
Vendos tek te preferuatrat
166

Pershkrimi

Toka ndodhet në zonen e Kripes ne Vlorë.
Informacion mbi tokën: tipologjia pemtore, sipërfaqja e tokës, 8600  m2 me certifikatë pronësie, afer rruges kryesore.
Pozicioni i tokes eshte fantastik dhe me pamje te mrekullueshme, mundesi ideale per investim .

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 38381
Çmimi: € 110.000
Permasa e Prones: 4 800,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 600.000
Toka ndodhet në Rradhime ne Vlorë, pranë detit. Sipërfaqja e tokës, 6000 m2 me certifikatë pronësie, prane detit. P [me shume]
I ri ne treg
€ 46.800
Toka ndodhet në Vlore prane kripes ne fshatin Cerkovinë. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 3600 m2. Toka e [me shume]
I ri ne treg
€ 4.506.120
Toka ndodhet në Rradhime ne Vlorë, pranë detit. Informacion mbi tokën: tipologjia pemtore, sipërfaqja e tokës, 2503 [me shume]
I ri ne treg
€ 1.740.000
Toka ndodhet në Rradhime ne Vlorë, pranë detit. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 58000 m2 me certifikatë [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat