Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Tokë, Spille

€ 182.000
Vendos tek te preferuatrat
82

Pershkrimi

  •  Shitet tokë në Spille.
  • Sipërfaqje totale e tokës 2800 m2.
  • Pozicioni i tokes eshte shume i favorshem për ndërtim hoteli ,magazinash etj.
  • Ka gjërësi të mjaftueshme dhe ndodhet në një pikë kyce shumë pranë detit.
  • Me hipotekë.
  • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
  • 📞 +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39321
Çmimi: € 182.000
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 400.000
Shitet toke se bashku me ndertesen ne Kavaje komuna Synej ne fshatin Peqinaj. Siperfaqe e tokes 1800 m2, siperfaqe [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat