Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Toke, Sauk i Vogel

€ 148.000
,
Vendos tek te preferuatrat
36

Pershkrimi

  • Shitet toke me leje ndertimi per vile 2 kateshe në një zonë të qetë dhe me ajër të pastër, pranë Sauk i Vogel.
  • Toka ka nje siperfaqe prej 750 m2 trruall dhe 332 m2 siperfaqe ndertimi
  • Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
  • 📞 +355686511111
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 37575
Çmimi: € 148.000
Permasa e Prones: 750,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 86.400
Shitet apartament 2+1 Ish Fusha Aviacionit salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit 2 tualete ballkoni kati 8 108 [me shume]
I ri ne treg
€ 80.900
Apartament 3+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 10 Faze grope. Siperfaqe totale 103.66 m2. Ambient ndenje, ambient gatim [me shume]
I ri ne treg
€ 57.500
Apartament 2+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 5 Faze grope. Siperfaqe totale 73.71 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, [me shume]
I ri ne treg
€ 40.000
Apartament 1+1 Misto Mame Siperfaqje 65 m2 Kati i 4 banim pa ashensor. Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, dhoma e [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat