click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Toke Rradhime

€ 600.000
,
Vendos tek te preferuatrat
177
I ri ne treg

Pershkrimi

Toka ndodhet në Rradhime ne Vlorë, pranë detit.
Sipërfaqja e tokës, 6000 m2 me certifikatë pronësie, prane detit.
Pozicjoni i tokes eshte fantastik dhe me pamje te mrekullueshme, mundesi ideale per investim per hotel.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
📞 +355686511111

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Kodi Postar: 6000
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 38634
Çmimi: € 600.000
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 110.000
Toka ndodhet në zonen e Kripes ne Vlorë. Informacion mbi tokën: tipologjia pemtore, sipërfaqja e tokës, 8600  m2 me [me shume]
I ri ne treg
€ 46.800
Toka ndodhet në Vlore prane kripes ne fshatin Cerkovinë. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 3600 m2. Toka e [me shume]
I ri ne treg
€ 4.506.120
Toka ndodhet në Rradhime ne Vlorë, pranë detit. Informacion mbi tokën: tipologjia pemtore, sipërfaqja e tokës, 2503 [me shume]
I ri ne treg
€ 1.740.000
Toka ndodhet në Rradhime ne Vlorë, pranë detit. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 58000 m2 me certifikatë [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat