Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Toke, Prush

€ 160.000
,
Vendos tek te preferuatrat
114

Pershkrimi

 • Shitet toke ne Prush ne periferi te Tiranes.
 • Siperfaqe 2800 m2.
 • Zona eshte mjaft e qete e paster dhe me infrastrukture te rregullt.
 • Perben nje mundesi shume te mire shfrytezimi dhe investimi pasi eshte e aksesueshme dhe ne rruge.
 • Toka disponon certifikate pronesie dhe eshte e miratuar ne planin e ri te studimit zone ndertimi.
 • Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
 • +355686511111
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 37443
Çmimi: € 160.000
Permasa e Prones: 2 800,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 210.000
Shitet toke ne Shytaj, Petrele prane Equos Resort . Siperfaqe  8400 m2, toka disponon edhe burim uji. Hipoteke, 60 [me shume]
I ri ne treg
€ 400.000
Shitet Truall, Vore. Sipërfaqja e truallit  4080 m2, Ndodhet mes Vores dhe Doganes Tiranes. Me Hipoteke Për më shum [me shume]
I ri ne treg
€ 100.000
Shitet tokë në Petrele. Toka ndodhet prane Pishina Tagan . Toka ka një sipërfaqe prej 1.000 m2. Toka ka te investua [me shume]
I ri ne treg
€ 20.000
Shitet tokë në Yrshek. Toka ndodhet prane Coca-Cola ne rruge dytesore . Toka ka një sipërfaqe prej 120 m2. Disponon [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat