Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Toke, Petrele

€ 210.000
,
Vendos tek te preferuatrat
156

Pershkrimi

 • Shitet toke ne Shytaj, Petrele prane Equos Resort .
 • Siperfaqe  8400 m2, toka disponon edhe burim uji.
 • Hipoteke, 60 m nga rruga e asfaltuar.
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 38587
Çmimi: € 210.000
Permasa e Prones: 8 400,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 65.000
Shitet tokë tek Liqeni Kasharit Toka ndodhet prane liqenit me pamje nga liqeni e pozicionuar ne koder, Toka ka një [me shume]
I ri ne treg
€ 400.000
Shitet Truall, Vore. Sipërfaqja e truallit  4080 m2, Ndodhet mes Vores dhe Doganes Tiranes. Me Hipoteke Për më shum [me shume]
I ri ne treg
€ 100.000
Shitet tokë në Petrele. Toka ndodhet prane Pishina Tagan . Toka ka një sipërfaqe prej 1.000 m2. Toka ka te investua [me shume]
I ri ne treg
€ 20.000
Shitet tokë në Yrshek. Toka ndodhet prane Coca-Cola ne rruge dytesore . Toka ka një sipërfaqe prej 120 m2. Disponon [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat