Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Toke ndertimi

,
Vendos tek te preferuatrat
787

Pershkrimi

Sipërfaqe: 17905 m2 + 14500 m2
Adresë: Farke e madhe, Tirane. (900m nga TEG, afër autostradës së re, e arritshme nga autostrada nëpërmjet mbi kalimit)
Dokumentacioni: Dokumentet e rregullta të pronësisë
Të tjera: Të përshtatshme për biznes dhe ndërtim

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 18962
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 140.000
Shitet toke ne Fushe-Preze. Informacion mbi tokën: sipërfaqe totale prej 4000 m2 ndodhet prane rrugës kryesore. Dis [me shume]
I ri ne treg
€ 220.000
Shitet tokë në Farkë. Sipërfaqje totale e tokës 2034 m2. Pozicioni i tokes eshte shume strategjik per ndertim vilas [me shume]
I ri ne treg
€ 1.180.000
Shitet tokë në Farkë prane Teg. Sipërfaqje totale e tokës 11800 m2. Pozicioni i tokes eshte shume strategjik per nd [me shume]
I ri ne treg
€ 352.000
Shitet tokë në Farkë prane Teg. Sipërfaqje totale e tokës 3200 m2. Pozicioni i tokes eshte shume strategjik per nde [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat