click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Toke, Llaman

€ 173.000
Vendos tek te preferuatrat
190
I ri ne treg

Pershkrimi

Toka ndodhet në Llaman Himare, pranë detit.
Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 1000 m2 me hipoteke.
Pozicioni i tokes eshte I favorshem per ndertim hotelerie dhe shtepi te dyta, mundesi e mire investimi.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
📞 +355696000110
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36237
Çmimi: € 173.000
Permasa e Prones: 1 000,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 250.000
Toka ndodhet në Qeparo, Himare. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 2500 m2 me hipoteke. Pozicioni i tokes e [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat