click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Toke Liqeni Kasharit

€ 65.000
,
Vendos tek te preferuatrat
146
I ri ne treg

Pershkrimi

Shitet tokë tek Liqeni Kasharit
Toka ndodhet prane liqenit me pamje nga liqeni e pozicionuar ne koder,
Toka ka një sipërfaqe prej 1300 m2. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Zona ku ndodhet ofron mundësi shfrytëzimi të ndryshme.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39564
Çmimi: € 65.000
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 210.000
Shitet toke ne Shytaj, Petrele prane Equos Resort . Siperfaqe  8400 m2, toka disponon edhe burim uji. Hipoteke, 60 [me shume]
I ri ne treg
€ 400.000
Shitet Truall, Vore. Sipërfaqja e truallit  4080 m2, Ndodhet mes Vores dhe Doganes Tiranes. Me Hipoteke Për më shum [me shume]
I ri ne treg
€ 100.000
Shitet tokë në Petrele. Toka ndodhet prane Pishina Tagan . Toka ka një sipërfaqe prej 1.000 m2. Toka ka te investua [me shume]
I ri ne treg
€ 20.000
Shitet tokë në Yrshek. Toka ndodhet prane Coca-Cola ne rruge dytesore . Toka ka një sipërfaqe prej 120 m2. Disponon [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat