Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Tokë, Liqeni i Thate

€ 165.000
,
Vendos tek te preferuatrat
106

Pershkrimi

Toka ndodhet pranë Liqenit të Thatë.
Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 1560 m2, ullishte
Pozicioni i tokës dhe pajisja e saj me çertifikatë pronësie ofron mundësi investimi të ndryshme.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36723
Çmimi: € 165.000
Permasa e Prones: 1 560,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 220.000
Shitet tokë në Farkë. Sipërfaqje totale e tokës 2034 m2. Pozicioni i tokes eshte shume strategjik per ndertim vilas [me shume]
I ri ne treg
€ 1.180.000
Shitet tokë në Farkë prane Teg. Sipërfaqje totale e tokës 11800 m2. Pozicioni i tokes eshte shume strategjik per nd [me shume]
I ri ne treg
€ 352.000
Shitet tokë në Farkë prane Teg. Sipërfaqje totale e tokës 3200 m2. Pozicioni i tokes eshte shume strategjik per nde [me shume]
I ri ne treg
€ 480.000
Shitet tokë në Bërzhitë përballë Palma Nova. Sipërfaqje totale e tokës 8000 m2. Pozicioni i tokes eshte shume strat [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat