Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Toke Laknas

€ 315.000
Vendos tek te preferuatrat
67

Pershkrimi

 • Shitet toke ne Laknas.
 • Sipërfaqe 7000 m2. Lehtësisht e aksesueshme nga rruga.
 • Mundesi te shumta investimi
 • Me hipoteke
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36365
Çmimi: € 315.000
Permasa e Prones: 7 000,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 100.000
Shitet Truall, Kashar. Sipërfaqja e truallit  3600 m2, Me Hipoteke Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë [me shume]
I ri ne treg
€ 202.800
Toka ndodhet pranë Liqenit të Thatë. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 1560 m2, ullishte Pozicioni i tokës [me shume]
I ri ne treg
€ 510.000
Shitet toke ne Mezes. Informacion mbi tokën: sipërfaqe totale prej 6000 m2 ndodhet buzë rrugës kryesore. Disponon d [me shume]
I ri ne treg
€ 130.000
Shitet toke me leje ndertimi per vile 2 kateshe me pishine në një zonë të qetë dhe me ajër të pastër, pranë Liqenit [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat