click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Toke, Korce

€ 62.920
,
Vendos tek te preferuatrat
238
I ri ne treg

Pershkrimi

Shitet Toke ne Maliq, Korce.
Informacion mbi Tokën: sipërfaqe 2800m², me hipotekë.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36102
Çmimi: € 62.920
Permasa e Prones: 2 860,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 100.000
Shitet Objekt Biznesi dhe Toke ne Bilisht Siperfaqe toke 900m². Siperfaqe objekti 200m² Lartesia e kateve, kati i p [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat