Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Tokë, Fushe-Preze

€ 140.000
, ,
Vendos tek te preferuatrat
165

Pershkrimi

Shitet toke ne Fushe-Preze.
Informacion mbi tokën: sipërfaqe totale prej 4000 m2 ndodhet prane rrugës kryesore.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Shume e pershtatshme per ndertim fabrike, kapanon ose veprimtari te ndryshme ekonomike.
Lehtesisht e aksesueshme ne autostraden Tirane-Durres dhe pak minuta nga Aeroporti Nene Tereza.
Prona ofron potenciale te larta prodhuese, klime dhe mjedis te shendetshem me ajer te paster.
Zona ne te cilen ndodhet Toka eshte zone me zhvillim rezidencial dhe agroturizem gjithashtu ofron per banoret vendas sherbim urban, sherbim mjekesor, shkollim, farmaci, furnizim te rregullt me uje dhe energji elektrike.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti: ,
Shteti:
Kodi Postar: 4000
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 38317
Çmimi: € 140.000
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 65.000
Shitet tokë tek Liqeni Kasharit Toka ndodhet prane liqenit me pamje nga liqeni e pozicionuar ne koder, Toka ka një [me shume]
I ri ne treg
€ 210.000
Shitet toke ne Shytaj, Petrele prane Equos Resort . Siperfaqe  8400 m2, toka disponon edhe burim uji. Hipoteke, 60 [me shume]
I ri ne treg
€ 400.000
Shitet Truall, Vore. Sipërfaqja e truallit  4080 m2, Ndodhet mes Vores dhe Doganes Tiranes. Me Hipoteke Për më shum [me shume]
I ri ne treg
€ 100.000
Shitet tokë në Petrele. Toka ndodhet prane Pishina Tagan . Toka ka një sipërfaqe prej 1.000 m2. Toka ka te investua [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat