click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Tokë Farkë

€ 220.000
,
Vendos tek te preferuatrat
22
I ri ne treg

Pershkrimi

Shitet tokë në Farkë.
Sipërfaqje totale e tokës 2034 m2.
Pozicioni i tokes eshte shume strategjik per ndertim vilash dhe godina banimi
Me hipoteke
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
📞 +355686511111

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 38101
Çmimi: € 220.000
Permasa e Prones: 2 034,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 140.000
Shitet toke ne Fushe-Preze. Informacion mbi tokën: sipërfaqe totale prej 4000 m2 ndodhet prane rrugës kryesore. Dis [me shume]
I ri ne treg
€ 1.180.000
Shitet tokë në Farkë prane Teg. Sipërfaqje totale e tokës 11800 m2. Pozicioni i tokes eshte shume strategjik per nd [me shume]
I ri ne treg
€ 352.000
Shitet tokë në Farkë prane Teg. Sipërfaqje totale e tokës 3200 m2. Pozicioni i tokes eshte shume strategjik per nde [me shume]
I ri ne treg
€ 480.000
Shitet tokë në Bërzhitë përballë Palma Nova. Sipërfaqje totale e tokës 8000 m2. Pozicioni i tokes eshte shume strat [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat