click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Toke, Drymades

€ 420.000
Vendos tek te preferuatrat
421
I ri ne treg

Pershkrimi

Toka ndodhet në Drymades, pranë detit.
Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 2800 m2.
Pozicioni i tokes eshte fantastik per ndertim hotelerie mundesi e mire investimi.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355696000110
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 37237
Çmimi: € 420.000
Permasa e Prones: 4 500,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 275.330
Toka ndodhet në Dhermi, Drymades mbi autostraden e re. Sipërfaqja e tokës, 2503 m2. Pamje Fantastike nga deti Jon P [me shume]
€ 450.000
Toke Drimadhes ne Fshatin Gjileke. Sipërfaqje totale e tokës 4500 m2 dhe eshte e ndare ne 2 parcela 2500 dhe 2000 m [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat