Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Toke Dhermi

€ 450.000
Vendos tek te preferuatrat
517

Pershkrimi

 • Toke Drimadhes ne Fshatin Gjileke.
 • Sipërfaqje totale e tokës 4500 m2 dhe eshte e ndare ne 2 parcela 2500 dhe 2000 m2 mund te shiten vec e vec ose bashke.
 • Pozicioni i tokes eshte shume strategjik pasi ndodhet prane autostrades se re qe lidh Palasen me Drimadhesin dhe eshte shume e pershtatshme per ndertim hotelerie.
 • Pamje fantastike nga deti dhe mali i Cikes.
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 • 📞 +355696000110
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 37886
Çmimi: € 450.000
Permasa e Prones: 4 500,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 290.000
Shitet toke ne Drymades, Ka nje siperfaqe prej 1680  m2. Disponon vertetim hipotekor Mundesi e arte investimi E poz [me shume]
€ 300.000
Shitet toke ne Drymades, Rruga Palase-Drymades Ka nje siperfaqe prej 2500 m2. Zona e menaxhuar e paisur me AMTP Mun [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat