click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Tokë, Dhërmi

€ 275.330
Vendos tek te preferuatrat
457
I ri ne treg

Pershkrimi

 • Toka ndodhet në Dhermi, Drymades mbi autostraden e re.
 • Sipërfaqja e tokës, 2503 m2.
 • Pamje Fantastike nga deti Jon
 • Pozicioni i tokes eshte shume strategjik pasi ndodhet prane autostrades te re qe lidh Palasen me Drimadhesin dhe eshte shume e pershtatshme per ndertim hotelerie.
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 • 📞 +355696000110
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 38196
Çmimi: € 275.330
Permasa e Prones: 2 503,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 450.000
Toke Drimadhes ne Fshatin Gjileke. Sipërfaqje totale e tokës 4500 m2 dhe eshte e ndare ne 2 parcela 2500 dhe 2000 m [me shume]
I ri ne treg
€ 420.000
Toka ndodhet në Drymades, pranë detit. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 2800 m2. Pozicioni i tokes eshte [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat