click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Toke dhe Ferme

€ 2.000.000
,
Vendos tek te preferuatrat
132
I ri ne treg

Pershkrimi

Toka dhe ferma ndodhen ne Vishnje .
Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 450000 m2 toke ose 45 hektarë ku jane te ndertuara 2 kapanone njeri 1200 m2 dhe tjetri 700 m2 te cilat sherbejne si stalle gjethashtu eshte edhe dhoma e baxhos me te gjitha paisjet e reja dhe 2 dhoma.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 29270
Çmimi: € 2.000.000
Permasa e Prones: 450 000,00 m2
Dhoma: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 465.000
Shitet restorant në stadiumin “Selman Stermasi” pranë Komunës së Parisit. Ambienti ka një sipërfaqe pre [me shume]
I ri ne treg
€ 1.700 /muaj
Ambienti ndodhet në Rrugën Myslym Shyri perballe Drejtorise se Policise. Disponon një sipërfaqe prej 50 m2 dhe ndod [me shume]
I ri ne treg
€ 105.000
Shitet ambient tregtare në zonën e 21 Dhjetorit, rruga Federik Shiroka. Ndodhet në katin e 1 banim të një pallati e [me shume]
I ri ne treg
€ 130.000
Ambienti ndodhet në zonën Komuna e Parisit. Informacion mbi Ambientin: buzë rruge, kati i 0, sipërfaqja e ambientit [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat