click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Toke dhe ambjent tregtar,rruga e Rinasit.

1,200.000€ 
Vendos tek te preferuatrat
189

Pershkrimi

Shitet toke dhe godine ne rrugen e Rinasit.

  • Trualli ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 3472 m2
  • Godina eshte dy kateshe (130m2/kat).
  • Ka nje vendodhje mjaft favorizuese duke qene se ndodhet buze rruge kryesore vetem 1 min larg aeroportit te Rinasit dhe mund te shfrytezohet per tipologji te ndryshme biznesi si hoteleri,bar-restorante,etj.

CMIMI : 1,200.000

Për më shumë informacion në lidhje me cmimin apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:

+355 68 651 1111
realestate@immoalbania.com
Muhamed Gjollesha 44/2 Tirane, 1023, Albania

 

 

Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40944
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 265.000
Shitet toke ne Himare, Ka nje siperfaqe prej 2400  m2. Disponon vertetim hipotekor Mundesi e arte investimi E pozic [me shume]
€ 290.000
Shitet toke ne Drymades, Ka nje siperfaqe prej 1680  m2. Disponon vertetim hipotekor Mundesi e arte investimi E poz [me shume]
€ 300.000
Shitet toke ne Drymades, Rruga Palase-Drymades Ka nje siperfaqe prej 2500 m2. Zona e menaxhuar e paisur me AMTP Mun [me shume]
50€/m2 60€/m2
TOKA PER SHITJE SPILLE 900M-60€/M2 800M-60€/M2 450M-50€/M2 Me dokumentacion te rregullt hipotekor Mundesi e arte in [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat