Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Toke, Bilisht

€ 100.000
,
Vendos tek te preferuatrat
129

Pershkrimi

 • Shitet Objekt Biznesi dhe Toke ne Bilisht
 • Siperfaqe toke 900m².
 • Siperfaqe objekti 200m²
 • Lartesia e kateve, kati i pare 3.5 m, kati i dyte 3 m
 • Leje ndertimi
 • Hipoteke
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36684
Çmimi: € 100.000
Permasa e Prones: 900,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 62.920
Shitet Toke ne Maliq, Korce. Informacion mbi Tokën: sipërfaqe 2800m², me hipotekë. Për më shumë informacion apo një [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat