Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Toke

€ 160.000
,
Vendos tek te preferuatrat
793

Pershkrimi

Shitet toke në Dhërmi, Vlorë.
Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 4000 m2.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe ofron mundësi të shumta zhvillimi si kompleks vilash, magazina etj.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 18785
Çmimi: € 160.000
Permasa e Prones: 4 000,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 275.330
Toka ndodhet në Dhermi, Drymades mbi autostraden e re. Sipërfaqja e tokës, 2503 m2. Pamje Fantastike nga deti Jon P [me shume]
€ 450.000
Toke Drimadhes ne Fshatin Gjileke. Sipërfaqje totale e tokës 4500 m2 dhe eshte e ndare ne 2 parcela 2500 dhe 2000 m [me shume]
I ri ne treg
€ 675.000
Toka ndodhet në Drymades, pranë detit. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 4500 m2. Pozicioni i tokes eshte [me shume]
I ri ne treg
€ 110.000
Toka ndodhet në Drymades, pranë detit. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 1000 m2 me certifikatë pronësie. [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat