click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Toke, Lushnje

€ 34.000
Vendos tek te preferuatrat
133
I ri ne treg

Pershkrimi

Shitet toke ne Lushnje.
Disponon nje sipërfaqe totale prej 10.000 m2.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe ofron mundësi të shumta zhvillimi, toka disponon edhe nje rezervuar uji.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 34424
Çmimi: € 34.000
Permasa e Prones: 10 000,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 2.510.000
Shitet toke ne Picalle, Petrele, Tirane. Disponon siperfaqe 5 ha. Zona eshte mjaft e qete e paster dhe me infrastru [me shume]
I ri ne treg
€ 196.000
Shitet toke ne Prush ne periferi te Tiranes. Siperfaqe 2800 m2. Zona eshte mjaft e qete e paster dhe me infrastrukt [me shume]
I ri ne treg
€ 46.800
Toka ndodhet në Vlore prane kripes ne fshatin Cerkovinë. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 3600 m2. Toka e [me shume]
I ri ne treg
€ 675.000
Toka ndodhet në Drymades, pranë detit. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 4500 m2. Pozicioni i tokes eshte [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat