Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Tokë, Vlore

€ 4.506.120
,
Vendos tek te preferuatrat
209

Pershkrimi

Toka ndodhet në Rradhime ne Vlorë, pranë detit.
Informacion mbi tokën: tipologjia pemtore, sipërfaqja e tokës, 25034  m2 me certifikatë pronësie, buze rruge kryesore.
Pozijoni i tokes eshte fantastik dhe me pamje te mrekullueshme, mundesi ideale per investim per komplekse vilash dhe rezidencash.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 34193
Çmimi: € 4.506.120
Permasa e Prones: 25 034,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 46.800
Toka ndodhet në Vlore prane kripes ne fshatin Cerkovinë. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 3600 m2. Toka e [me shume]
I ri ne treg
€ 6.500.000
Toka ndodhet në Rradhime ne Vlorë, pranë detit. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 65000 m2 me certifikatë [me shume]
I ri ne treg
€ 121.000
Shitet toke ne Fushe Preze prane Restorant Kollza, me plan zhvillimi industrial, 32 min larg Tiranes me siperfaqe 2 [me shume]
Shitet toke në Panaja, Vlorë. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 2 hektarë, prane rruges kryesore. Disponon [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat