Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Toke, Fier

€ 50.000
Vendos tek te preferuatrat
510

Pershkrimi

Toka ndodhet ne fshatin Verri, Fier.
Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 5500 m2, prane rruges kryesore.
Mundesi shfrytezimi te ndryshme si ndertimi ose toke bujqesore me mundesi vaditjeje.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:

☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 30323
Çmimi: € 50.000
Permasa e Prones: 5 500,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 500.000
Toka dhe biznesi pulari ndodhet ne Levan, Fier. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 8000 m2 ku 1700 m2 jane n [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat