click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Toke

€ 1.300.000
,
Vendos tek te preferuatrat
210
I ri ne treg

Pershkrimi

Shitet toke ne Autostraden Tiranë-Elbasan ne Berzhite prane Palma Nova.
Disponon nje sipërfaqe totale prej 15000 m2, buze rruge kryesore.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe ofron mundësi të shumta zhvillimi si kompleks vilash hoteleri etj.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Id e Prones: 30121
Çmimi: € 1.300.000
Permasa e Prones: 15 000,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 810.600
Shitet toke ne Rinas. Informacion mbi tokën: sipërfaqe totale prej 19300 m2 ndodhet buzë rrugës kryesore. Disponon [me shume]
I ri ne treg
€ 462.000
Shitet toke ne Kamez. Informacion mbi tokën: sipërfaqe totale prej 4200 m2 ndodhet buzë rrugës kryesore. Disponon d [me shume]
I ri ne treg
€ 250.000
Shitet toke në Vishaj. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 6128 m2. Disponon dokumentacion të rregullt hipote [me shume]
I ri ne treg
€ 768.000
Shitet toke pranë autostradës Tiranë-Durrës, Rruga 28-Nëntori. Informacion mbi tokën: sipërfaqe totale prej 4800 m2 [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat