Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Toke

€ 212.500
,
Vendos tek te preferuatrat
195

Pershkrimi

Shitet toke ne Autostraden Tiranë-Durrës mbrapa QTU, Rruga Lura.
Disponon nje sipërfaqe totale prej 2500 m2, mundesi blerjej edhe 2500 m2 shtese.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe ofron mundësi të shumta zhvillimi.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Id e Prones: 29681
Çmimi: € 212.500
Permasa e Prones: 2 500,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 810.600
Shitet toke ne Rinas. Informacion mbi tokën: sipërfaqe totale prej 19300 m2 ndodhet buzë rrugës kryesore. Disponon [me shume]
I ri ne treg
€ 462.000
Shitet toke ne Kamez. Informacion mbi tokën: sipërfaqe totale prej 4200 m2 ndodhet buzë rrugës kryesore. Disponon d [me shume]
I ri ne treg
€ 250.000
Shitet toke në Vishaj. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 6128 m2. Disponon dokumentacion të rregullt hipote [me shume]
I ri ne treg
€ 768.000
Shitet toke pranë autostradës Tiranë-Durrës, Rruga 28-Nëntori. Informacion mbi tokën: sipërfaqe totale prej 4800 m2 [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat