click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Toke, Fier

€ 500.000
,
Vendos tek te preferuatrat
520
I ri ne treg

Pershkrimi

Toka dhe biznesi pulari ndodhet ne Levan, Fier.
Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 8000 m2 ku 1700 m2 jane ndertim nje shtepi 2 kateshe dhe 3 kapanone te cilat sherbejne si pulari, me certifikatë pronësie, prane rruges kryesore.
Biznesi eshte i ngritur dhe shume fitimprures shitet per arsye emigracioni.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 29139
Çmimi: € 500.000
Permasa e Prones: 8 000,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 110.000
Shitet ambient tregtar në qender ne Fier. Ambienti disponon sipërfaqe totale 140 m2, prej së cilës 104 m2 është sip [me shume]
I ri ne treg
€ 950.000
Shitet ambient tregtar tek Unaza në Fier, në një pozicion shumë strategjik. Informacion mbi ambientin: sipërfaqja 9 [me shume]
I ri ne treg
€ 50.000
Toka ndodhet ne fshatin Verri, Fier. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 5500 m2, prane rruges kryesore. Mund [me shume]
€ 1.740.000
Shitet ose jepet me qera objekt biznesi ne Fier buze rruge kryesore. Objekti eshte i ndertuar sipas te gjitha kusht [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat