click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Toke, Durres

€ 135.000
,
Vendos tek te preferuatrat
439
I ri ne treg

Pershkrimi

Toka ndodhet tek Mali i Robit ne Kavaje.
Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 1500 m2 me certifikatë pronësie, prane rruges kryesore.
Pozijoni i tokes eshte fantastik dhe me pamje te mrekullueshme, mundesi ideale per investim.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 29137
Çmimi: € 135.000
Permasa e Prones: 1 500,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 560.000
Toka ndodhet tek Gjiri Lalzit , Durres Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 7000 m2 me hipoteke. Largesia nga [me shume]
€ 100.000
Toka ndodhet në Durres, ne Porto Romano. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 2600 m2. Për më shumë informaci [me shume]
€ 266.000
Shitet tokë në Durrës. Sipërfaqje totale e tokës 13300 m2. Pozicioni i tokes eshte shume i favorshem per ndertim ma [me shume]
€ 330.000
Toka ndodhet tek Gjiri Lalzit Durres pranë detit. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 3000 m2 me certifikatë [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat