click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Tokë

€ 444.000
Vendos tek te preferuatrat
522
I ri ne treg

Pershkrimi

Toka ndodhet në Spille ne Durres, pranë detit.
Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 5050 m2 me certifikatë pronësie, buze rruge kryesore.
Pozijoni i tokes eshte fantastik dhe me pamje te mrekullueshme, mundesi ideale per investim per komplekse vilash dhe rezidencash.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 28933
Çmimi: € 444.000
Permasa e Prones: 5 050,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 560.000
Toka ndodhet tek Gjiri Lalzit , Durres Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 7000 m2 me hipoteke. Largesia nga [me shume]
€ 480.960
Shitet toke, Gjipe! Pamje fantastike Mundesi te shumta investimi Hoteleri, Vileta, Resort Zona shume e kerkuar Doku [me shume]
€ 400.000
Shitet toke, Jale! Pamje fantastike Mundesi te shumta investimi Hoteleri, Vileta, Resort Zona shume e kerkuar Dokum [me shume]
€ 1.200.000
Shitet toke, Jale! Pamje fantastike Mundesi te shumta investimi Hoteleri, Vileta, Resort Zona shume e kerkuar Dokum [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat