Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Toke, Kavaje

€ 400.000
Vendos tek te preferuatrat
668

Pershkrimi

Shitet toke se bashku me ndertesen ne Kavaje komuna Synej ne fshatin Peqinaj.
Siperfaqe e tokes 1800 m2, siperfaqe ndertimi 400 m2 se bashku me 2 depo uji ne te dyja anet e nderteses .
Infrastruktur e rregullt e ndertuar e gjitha me beton te derdhur sipas standarteve maksimale europiane
Rezistuese ndaj faktoreve natyror termete etj. Themelet te pershtateshme per 8 kat ndertim .
E pershtatshme per te ndertuar vile banimi ose per hoteleri pamje spektakolare.
Objekti i orjentuar me pamje nga Durresi dhe nga Spilleja, eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005
? +355686511111
? realestate@immoalbania.com
? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 28864
Çmimi: € 400.000
Permasa e Prones: 1 800,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat