Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Toke

€ 221.000
prane Hotel Iliada,
Vendos tek te preferuatrat
986

Pershkrimi

– Sipërfaqe: 3400m2
– Dokumentacioni: Dokumentet e plota të pronësisë
– Adresë: Autostrada Tirane – Durres, prane Hotel Iliada, Tirane, Shqiperi
– Çmimi: 221,000 €

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Address: prane Hotel Iliada
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 18654
Çmimi: € 221.000
Permasa e Prones: 3 400,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 220.000
Shitet tokë në Farkë. Sipërfaqje totale e tokës 2034 m2. Pozicioni i tokes eshte shume strategjik per ndertim vilas [me shume]
€ 250.000
Shitet toke në Vishaj. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 6128 m2. Disponon dokumentacion të rregullt hipote [me shume]
I ri ne treg
€ 220.000
Shitet Toke ne Laknas. Informacion mbi tokën: sipërfaqja 7000 m2 dhe ka nje forme drejtkendeshi te rregullt. Lehtës [me shume]
€ 780.000
Sipërfaqe: 13000 m2 Adresë: Pranë Amfiteatrit të Kame, Tiranë, Shqipëri Dokumentacioni: Me certifikimin e pronësisë [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat