Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Toke

€ 221.000
prane Hotel Iliada,
Vendos tek te preferuatrat
718

Pershkrimi

– Sipërfaqe: 3400m2
– Dokumentacioni: Dokumentet e plota të pronësisë
– Adresë: Autostrada Tirane – Durres, prane Hotel Iliada, Tirane, Shqiperi
– Çmimi: 221,000 €

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Address: prane Hotel Iliada
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 18654
Çmimi: € 221.000
Permasa e Prones: 3 400,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 210.000
Shitet toke ne Shytaj, Petrele prane Equos Resort . Siperfaqe  8400 m2, toka disponon edhe burim uji. Hipoteke, 60 [me shume]
I ri ne treg
€ 400.000
Shitet Truall, Vore. Sipërfaqja e truallit  4080 m2, Ndodhet mes Vores dhe Doganes Tiranes. Me Hipoteke Për më shum [me shume]
I ri ne treg
€ 100.000
Shitet tokë në Petrele. Toka ndodhet prane Pishina Tagan . Toka ka një sipërfaqe prej 1.000 m2. Toka ka te investua [me shume]
I ri ne treg
€ 20.000
Shitet tokë në Yrshek. Toka ndodhet prane Coca-Cola ne rruge dytesore . Toka ka një sipërfaqe prej 120 m2. Disponon [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat