Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Toke

€ 160.000
,
Vendos tek te preferuatrat
554

Pershkrimi

Toka është e pozicionuar në zonën e Petrelës, në Fikas prane Panto Resort.
Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 4000 m2, me hipotekë.
Disponon: sipërfaqe të bollshme, mundësi të shumta shfrytëzimi si ndërtim vile private ose kompleks vilash etj.
Pozicion gjeografik i favorshëm dhe zone e miratuar per ndertim.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 24634
Çmimi: € 160.000
Permasa e Prones: 4 000,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 100.000
Shitet Truall, Kashar. Sipërfaqja e truallit  3600 m2, Me Hipoteke Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë [me shume]
I ri ne treg
€ 202.800
Toka ndodhet pranë Liqenit të Thatë. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 1560 m2, ullishte Pozicioni i tokës [me shume]
I ri ne treg
€ 315.000
Shitet toke ne Laknas. Sipërfaqe 7000 m2. Lehtësisht e aksesueshme nga rruga. Mundesi te shumta investimi Me hipote [me shume]
I ri ne treg
€ 510.000
Shitet toke ne Mezes. Informacion mbi tokën: sipërfaqe totale prej 6000 m2 ndodhet buzë rrugës kryesore. Disponon d [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat