Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Tokë

€ 40.000
Krujë, ,
Vendos tek te preferuatrat
746

Pershkrimi

Shitet tokë në qytetin e Krujës në lagjen “Emire” pranë nënstacionit elektrik ka një sipërfaqe totale prej 2000 m2.
Toka është përfituar me ligjin për familjet bujqësore nr.7501.
Detaje të tjera; Ofron mundësi zgjerimi ne tokat përreth,ndodhet pranë rruges kryesore dhe stadiumit Kastrioti,gjithashtu toka disponon edhe 45 rrënjë ulli.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Address: Krujë
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 23574
Çmimi: € 40.000
Permasa e Prones: 2 000,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 140.000
Shitet toke ne Fushe-Preze. Informacion mbi tokën: sipërfaqe totale prej 4000 m2 ndodhet prane rrugës kryesore. Dis [me shume]
I ri ne treg
€ 37.500
Shitet toke ne Tapize. Disponon nje sipërfaqe totale prej 2275 m2. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe [me shume]
I ri ne treg
€ 50.000
Shitet toke ne Thumane Kruje. Disponon nje sipërfaqe totale prej 10.000 m2. Disponon dokumentacion të rregullt hipo [me shume]
I ri ne treg
€ 30.000
Shitet tokë në qytetin e Krujës në lagjen “Emire” pranë nënstacionit elektrik ka një sipërfaqe totale p [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat