Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Tokë

€ 15.000
,
Vendos tek te preferuatrat
786

Pershkrimi

Shitet tokë në fshatin Hudënisht ne hyrje të Pogradecit dhe ka një sipërfaqe totale prej 550 m2.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Detaje të tjera; Ofron mundësi zgjerimi ne tokat përreth,në afersi të tokës ndodhet nje depo uji,gjendet 1 km larg Liqenit të Pogradecit.
Toka shitet per arsye emigrimi.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 23517
Çmimi: € 15.000
Permasa e Prones: 550,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 135.000
Sipërfaqe: 3000 m2 Adresë: Lin, Pogradec. Dokumentacioni: Dokumentet e rregullta të pronësisë Të tjera: 100 m nga l [me shume]
€ 32.000
Sipërfaqe: 1100 m2 Adresë:Udenisht, Pogradec. Dokumentacioni:Dokumentet e rregullta të pronësisë Të tjera: Mund të [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat